Firuze Dizisi Ne Zaman? / Hangi Gün, Saat Kaçta Başlayacak?

Show TV’de izleyenlerle buluşacak olan Firuze adlı dizi hakkında ki herşeyi Firuze Dizisi Ne Zaman? / Hangi Gün, Saat Kaçta Başlayacak? adlı makalemizde sizlerle paylaşacağız.

Boyut Filmin izleyicilere sunduğu Firuze adlı dizinin yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül ve Murat Tokat üstleniyor, başrollerde Ceren Hindistan, Ceyda Ateş, Haluk Piyes ve Fırat Çelik’in oynamakta olan Türk dizisidir.

Firuze Dizisi Ne Zaman  Hangi Gün, Saat Kaçta Başlayacak

Bir aşk, entrika ve iktidar mücadelesini anlatan dizinin kısaca konusu şöyle;

Firuze (Ceren Hindistan) yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızının, Suzan (Ceyda Ateş) varlıklı bir ailenin çok ihtiraslı bir kız karşısında kıyasıya mücadelesini anlatmakta. Bu ikili mücadelenin yanında Oğuz karakterini canlandıran (Fırat Çelik), ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı oğlu ve tek varisinin, köşkün kalfasının oldukça yakışıklı oğlu Demir (Haluk Piyes)in mücadelisinide konu almakta.

Firuze, bu iki erkek arasında paylaşılamaz. Konu böyle heyecanla devam edip gider.

Firuze Dizisi Ne Zaman? / Hangi Gün, Saat Kaçta Başlayacak?

Herkesin merakla beklediği dizi perşembe günleri saat; 20:00 da Show TV ekranlarında sevdikleriyle buluşmakta.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>